• Returns

1. Konsument może zrezygnować z zakupu towaru w Sklepie bez podania przyczyny zarówno przed wysyłką zamówienia, jak i po otrzymaniu towaru w okresie 30 dni od daty odebrania przesyłki.

2. W przypadku odstąpienia od umowy przed wysyłką produktu, Konsument powinien poinformować o tym Sklep korzystając z treści oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub przesyłając równoznaczną informację na adres e-mail: kontakt@eledomo.pl

3. Do zachowania terminu 30 dni wystarczy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.

4. Zwracany kompletny produkt (w opakowaniu) razem z otrzymanym dowodem zakupu oraz wypełnionym dokumentem oświadczenia o odstąpieniu od umowy (zawierającym numer konta, na które zostaną przesłane pieniądze) należy w ciągu 14 dni (od dnia zgłoszenia zwrotu) odesłać do Sklepu na adres:

ELEDOMO.PL SERWIS

Ostra Góra 1

32-543 Myślachowice

Konsument ma 14 dni na zwrot towaru od zadeklarowania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

5. Do czasu zwrócenia towaru Sprzedającemu, na Konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem i to on ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za ewentualne zmniejszenie wartości towaru, będące następstwem zachowania, które wykracza poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z produktem.

6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem pobranej płatności do chwili otrzymania zwracanego towaru lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego nadania – w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

7. W przypadku odstąpienia Konsumenta od umowy Sprzedający zwróci Konsumentowi należności za odesłany towar.

8. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy zgodnie z Art. 34 ust.2 Ustawy o prawach konsumenta.

9. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego , Sprzedający nie zwróci konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów Art.33 Ustawy o prawach konsumenta.

10. Jeśli Konsument zwraca tylko część produktów z zamówienia, po zaksięgowaniu zwrotu, Konsumentowi zostanie wysłana korekta dokumentu zakupy drogą mailową za pozostałe produkty, których Konsument nie zwraca. Zwrot kosztów nastąpi po przesłaniu Sprzedającemu potwierdzenia mailowego otrzymania korekty faktury.

11. Odstąpienie od umowy nie dotyczy przypadków wskazanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.

 

Formularz zwrotu :