• Ugreen uchwyt samochodowy do telefonu na miejsce na kubek czarny (LP335 10995)

64.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Średnia dostępność
EAN 6957303819959

Ugreen uchwyt samochodowy do telefonu na miejsce na kubek czarny (LP335 10995)

Wygodnie korzystaj z nawigacji, bądź stale w kontakcie, również podczas długotrwałej jazdy samochodem. Uchwyt na telefon montowany w miejscu na kubek jest świetną opcją do pojazdów o obniżonej przedniej szybie, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne rozwiązania. 

Niezakłócony widok

Uchwyt jest montowany poniżej linii wzroku, dzięki czemu nie zakłóca widoczności. Jest więc bezpiecznym rozwiązaniem, również na dłuższe trasy. Szczególnie wart docenienia przez osoby, których pojazdy mają nisko osadzoną przednią szybę. Dodatkową korzyścią jest niczym nie zasłonięty port ładowania ani wejścia Aux. 

Swobodna regulacja

Samodzielnie wybierz optymalne położenie ramienia uchwytu. Zamieniaj wygodnie ustawienie w linii góra-dół oraz prawo-lewo. W ten sposób dopasujesz widok do swoich potrzeb - w przejrzysty sposób wyświetlisz nawigację, zyskując jeszcze szerszy kąt widzenia. 

Jeszcze szerszy kąt widzenia

Możesz zmieniać położenie smartfona w uchwycie. Reguluj położenie urządzenia w zakresie 360 stopni. Dzięki temu ze smartfona może wygodnie korzystać nie tylko sam kierowca, ale również i jego pasażer. 

Solidny uchwyt

Aż trzy podpory zadbają o to, Twój smartfon nie przemieszczał się podczas jazdy, i to nawet po najbardziej nierównych drogach.

Silikonowe podkładki szczęk

Ich rolą jest ochrona powierzchni Twojego sprzętu przed zarysowaniami. W ten sam sposób chroniona jest również powierzchnia wewnątrz uchwytu na kubek. Twój pojazd będzie wyglądał nieskazitelnie, a uchwyt i tak zostanie solidnie zakotwiczony w wybranym miejscu.

Miejsce na ładowarkę

Swobodnie ładuj sprzęt podczas jazdy - umożliwia to wygodne wycięcie na kabel ładowarki. W ten sposób możesz swobodnie przeprowadzić aż dwie czynności jednocześnie. 

Łatwa instalacja

Umieść uchwyt w przestrzeni na kubek, tuż obok ręcznego hamulca. Możesz zakotwiczyć go w wybranym miejscu, używając regulacji w podstawie. Brak przyssawek sprawia, że możesz używać akcesorium jeszcze dłużej - żaden z jego elementów nie zużywa się nadmiernie szybko. Możesz używać go wielokrotnie, również w różnych pojazdach, demontaż uchwytu nie oznacza powstania śladów na kokpicie czy na szybie, dzięki czemu Twój pojazd zawsze wygląda estetycznie. 

Szeroka kompatybilność

Swobodnie używaj ze smartfonami z ekranem o przekątnej 4,7-7,2''. Oznacza to, że uchwyt pasuje do większości urządzeń na rynku. Nie musisz więc zastanawiać się czy Twoje urządzenie będzie kompatybilne z uchwytem. 

Solidne materiały

Mocne tworzywo to gwarancja, że uchwyt nie ulegnie przypadkowym uszkodzeniom. Możesz bez przeszkód używać go przez cale lata, bez względu na jakość dróg, po jakich się przemieszczasz. Nawet największe wertepy nie są w stanie wpłynąć na spójność konstrukcji uchwytu. 

Obsługa jedną ręką

Za sprawą specjalnego przycisku ukrytego w tylnej części uchwytu możesz wygodnie zwalniać lub blokować smartfon w szczękach. Dzięki temu nie musisz odrywać obu dłoni od kierownicy, działasz przez to szybciej i sprawniej. Zyskujesz bezpieczeństwo i oszczędzasz czas. 

 

CN 3926 90 97 90 - Uchwyty do telefonów
Kod producenta 10995-ugreen
EAN 6957303819959
Miejsce mocowania uchwytu Uchwyt na kubek
Sposób mocowania telefonu w uchwycie Zaciskowy
Kolor wiodący Czarny
ID 79768-uniw
  • Inni Klienci kupili również
  • Producenci