• DYSK HDD 3,5 DO REJESTRATORA SEAGATE SEAHAWK 2TB

The Symbol : SEAH2T
329.90
opak To the virus Vault
Shipping within 24h
The Availability Of Duża dostępność

Dyski SkyHawk™ do systemów monitorowania zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych są przystosowane do pracy w trybie całodobowym i oferują pojemność do 10 TB. Dyski SkyHawk, wyposażone w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować ilość utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niż w dyskach do komputerów stacjonarnych oraz są gotowe do prowadzenia zapisu przez nawet 90% czasu jednocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Dysk SkyHawk jest inteligentny

Innowacyjne oprogramowanie firmware ImagePerfect pozwala na płynne i wyraźne strumieniowe przesyłanie materiałów wideo w stale aktywnych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie wyjątkową ochronę.

Zapewnij sobie spokój ducha z dyskami SkyHawk do systemów monitorowania, dzięki którym nigdy nie umknie ci żadna klatka materiałów wideo, nawet w trudnym otoczeniu. Niezwykle wysoki współczynnik obciążenia pracą, jakim charakteryzują się dyski SkyHawk, niski poziom zużycia energii oraz konstrukcja przystosowana do rejestratorów sieciowych poprawiają długookresową niezawodność dysku. Dyski SkyHawk bardzo dobrze radzą sobie również w temperaturach od 0°C do 70°C, a elementy odporne na matowienie zapewniają im jeszcze dodatkową ochronę

 

Specyfikacja techniczna:

 

  ST2000VX003
 
Producent Seagate

Seria

SkyHawk

Pojemność

2000 GB

Format

3.5"

Interfejs

SATA 6Gb

Prędkość obrotowa

5900 rpm

Bufor

64 MB

Ilość talerzy

6

Ilość głowic

12

Średni czas dostępu

8.5 ms

Wytrzymałość (praca)

70 G

Wytrzymałość (spoczynek)

300 G

MTBF 1000000 h
NCQ TAK
Zapis prostopadły TAK
Pobór prądu (spoczynek) 4 W
Pobór prądu (praca) 5.6 W
  • Other Customers also purchased